Rüyada birinin çatıdan düştüğünü görmek

Rüyada birinin çatıdan düştüğünü görmek maddi sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına, gönül gözünün açılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine ve sevinilecek bir haber alınacağına, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin çatıdan düştüğünü gördüyseniz:

  • Tutarsız tavırları olan bir kişiye nasıl davranacağınızı bulmakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada birinin çatıdan düştüğünü görmek kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına da ereceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin çatıdan düştüğünü görmek maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, çok rahat edeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına delalettir.

Rüyada çatıdan birinin düştüğünü görmek işlerinin günden güne daha da bozulacağına, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına işarettir.

Rüyada tanıdığın birinin çatıdan düştüğünü görmek sıkıntı ile geçimini sağlamaya, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine rivayet eder.

Rüyada başka birinin çatıdan düştüğünü görmek onun rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına yorulur.

Rüyada tanıdık birinin çatıdan düştüğünü görmek üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının çatıdan düştüğünü görmek işlerin toparlanacağına, yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, düşmanların çok üzüleceğine inanılır.

Rüyada yeğeninin çatıdan düştüğünü görmek kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, kalp kırıklığı olacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments