Rüyada birinin dişinin düşmesi

Rüyada birinin dişinin düşmesi kurulu düzenin bozulacağına, kötü sözler duyulacağına, kısmetin kapanacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, huzurlu günlerin biteceğine, yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına alamet eder.

Rüyada birinin dişinin düşmesi gördüyseniz:

  • İşlerinizi kendiniz halletmeli başkalarına güvenmemelisiniz.

Rüyada birinin dişinin ağrıması birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına tabir olunur.

Rüyada birinin dişinin çürüdüğünü zor, kötü ve hasta günler geçireceğine, yaşamına farklı bir yön vereceğine işarettir.

Rüyada birinin dişinin düşmesi kalp kırmayacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine yorulur.

Rüyada birinin bir dişinin olmadığını görmek özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına inanılır.

Rüyada ölen birinin dişinin düşmesi çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dişinin birinin olmadığını görmek iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin dişinin olmadığını görmek üzülmeye veya keder içinde bulunmaya, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine inanılır.

Rüyada birinin ön dişinin düştüğünü görmek girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.