Rüyada birinin fare yakaladığını görmek

Rüyada birinin fare yakaladığını görmek gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, kafasının rahat olacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, korkularından, kötü duygularından arınacağına, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada birinin fare yakaladığını gördüyseniz:

  • Sizden faydalanmaya veya sizi kötü göstermeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada birinin fare yakaladığını görmek rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan allah’ın izniyle kurtulacağına, para ve makam sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin fare yakaladığını görmek arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, şansının kendisinden yana olacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz fare yakaladığını görmek işinde aranan biri haline geleceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine alamet eder.

Rüyada fare yakaladığını görmek aile hayatı içinde mutlu olunacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir başkasının fare yakaladığını görmek kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, bir sebeple sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, sevdiklerine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine tabir olunur.

Rüyada birinin kuş yakaladığını görmek hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin tavuk yakaladığını görmek bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına, kişinin güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini de koruyacağına alamet eder.

Rüyada evde fare yakaladığını görmek uzun bir seyahate çıkılacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments