Rüyada birinin gelinliğini görmek

Rüyada birinin gelinliğini görmek dedikoduya, ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada birinin gelinliğini gördüyseniz:

  • Sorumluluklarımızı ciddiyetle ele almamız gerekebilir.

Rüyada birinin gelinliğini görmek medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve rüya sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine, galibiyetlerinin artacağına inanılır.

Rüyada başka birinin gelinliğini giymek yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evli birinin gelinliğini giymek sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, yaşam enerjisine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka birinin gelinliğini görmek birçok kişiye yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin gelinliğini giymek hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada evli birinin gelinliğini görmek farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğinize ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağınız ticari itibarın da artacağına, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına inanılır.

Rüyada ölmüş birinin gelinliğini görmek mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gelinliğini kesmek ailesini de inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, evliliklerin bitme noktasına geleceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments