Rüyada birinin hastanelik olduğunu görmek

Rüyada birinin hastanelik olduğunu görmek buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, işsiz kalmaya, ününü ülke dışına taşıyacağına, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin hastanelik olduğunu gördüyseniz:

  • Maddi açıdan kar edebilmek amaçlı bazı ön plana çıkmamış fikirleriniz olabilir.

Rüyada birinin hastanelik olduğunu görmek geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine delalet etmektedir.

Rüyada hastanelik olduğunu görmek sorunlarını çözeceğine, kazancını bu kişiden elde edeceğine işaret eder.

Rüyada birinin evi olduğunu görmek olumlu gelişmeler yaşayacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin öldüğünü anlamak durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü birinin sağ olduğunu görmek kafasını toparlayamayacağına, allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü birinin küs olduğunu görmek kudretli ve hikmetli kimse olacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine delalettir.

Rüyada birinin öldüğünü görmesi kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin öldüğünü duymak götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments