Rüyada birinin kedisini görmek

Rüyada birinin kedisini görmek işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, kazançlı işler yapılacağına, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine, makamının sarsılmayacağına, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, büyük bir projeye girileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, büyük atılımların yapılacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin kedisini gördüyseniz:

  • Belli plan, sunum veya teklifleriniz karşınızdaki kişilere gerçekçi görünmeyebilir.

Rüyada birinin kedisini görmek kötü giden işlerin düzeleceğine, bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine delalet eder.

Rüyada komşunun kedisini görmek statü atlayacağına, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına yorulur.

Rüyada kaybolan kedisini görmek hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına alamet eder.

Rüyada kedisini ölmüş görmek yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, yaşayacağı ilk maddi sıkıntıda yapa yalnız kalacağına inanılır.

Rüyada kendi kedisini görmek şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının kedisini görmek işlerinin bollaşacağına, başkasının hakkına göz dikileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kedisini aramak konforunun yerinde olacağına, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi kedisini kurtarmak tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments