Rüyada birinin montunu koklamak

Rüyada birinin montunu koklamak türlü musibetlere uğrayacağına, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, işindeki verimliliğin düşeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin montunu koklamak gördüyseniz:

  • Kimsenin sizin için en iyisini yapacağına güvenemezsiniz.

Rüyada birinin montunu koklamak işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, mevki edineceğine yorulur.

Rüyada ünlü birinin montunu giymek günahlarından kurtulmak için allah’a sığınacağına, malından ve parasından olacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş birinin montunu giymek lüks, konfor içinde olacağına, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya alamet eder.

Rüyada birinin montunu almak başarılarının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, manevi olarak da çöküntü içine düşeceğine delalet eder.

Rüyada birinin montunu giymek hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine işaret eder.

Rüyada montunu yıkamak gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine, kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına inanılır.

Rüyada montunu giymek beklentilerine ulaşacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada montunu bulamamak eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, verimliliğinin artacağına ve başarılarının devamının geleceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments