Rüyada birinin nişan davetiyesini görmek

Rüyada birinin nişan davetiyesini görmek atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına delalettir.

Rüyada birinin nişan davetiyesini gördüyseniz:

  • Konuşulanları dikkatle dinlemelisiniz.

Rüyada birinin nişan davetiyesini görmek yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin nişan davetiyesini görmek büyük çaba sarfedeceğine, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada kendi nişan davetiyesini görmek duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, kazancındaki verimliliğin artacağına, işlerinin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının nişan davetiyesini görmek el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin düğün davetiyesini görmek eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bekar birinin düğün davetiyesini görmek çözümsüz bazı olayların yaşanacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına işaret eder.

Rüyada başka birinin düğün davetiyesini görmek yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına tabir olunur.

Rüyada birinin nişan atması yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments