Rüyada birinin pırasa yediğini görmek

Rüyada birinin pırasa yediğini görmek işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine rivayet eder.

Rüyada birinin pırasa yediğini gördüyseniz:

  • Elde etmek için çok uğraştığınız konular daha zevkli bir hal alabilir.

Rüyada birinin pırasa yediğini görmek verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, dilediği gibi harcama yapacağına inanılır.

Rüyada pırasa yemeği yediğini görmek işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, kazancının epey düşeceğine, kudret sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada pırasa yediğini görmek ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına rivayet eder.

Rüyada birinin pırasa diktiğini görmek boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, ele geçen parada artış olacağına tabir olunur.

Rüyada birinin et yediğini görmek maddi varlığının çoğalacağına, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin taş yediğini görmek yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, şöhret ve hayır getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin kar yediğini görmek maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına rivayet eder.

Rüyada birinin çöp yediğini görmek işlerinde bir aksama yaşayacağına, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments