Rüyada birinin saçlarının kısaldığını görmek

Rüyada birinin saçlarının kısaldığını görmek kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına inanılır.

Rüyada birinin saçlarının kısaldığını gördüyseniz:

  • Biraz romantizm aşk hayatınıza iyi gelebilir.

Rüyada birinin saçlarının kısaldığını görmek yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine yorulur.

Rüyada saçlarının kısaldığını görmek hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi saçlarının kısaldığını görmek çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına alamet eder.

Rüyada birinin saçının kısaldığını görmek biraz dinleneceğine, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine rivayet eder.

Rüyada birinin boyunun kısaldığını görmek nice noksanlık içinde olduğuna, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, dertlerin biteceğine alamet eder.

Rüyada tanıdık birinin boyunun kısaldığını görmek eğitim hayatında başarıların artacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, yolunun açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada başka birinin saçının kısaldığını görmek borçlarından kurtulacağına, kazancın günden güne daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin boyunun kısaldığını görmek eğer üzüntü yaşıyorsanız bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments