Rüyada birinin sana perde vermesi

Rüyada birinin sana perde vermesi kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, bulunan bazı yolların çok emek gerektireceği, bu yüzden başka yollar aranacağına, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada birinin sana perde vermesi gördüyseniz:

  • Aşk ilişkilerinizde duygusallığı abartma eğilimindesiniz.

Rüyada birinin sana perde vermesi elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin perde vermesi ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine yorulur.

Rüyada birinin perde diktiğini görmek çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına tabir olunur.

Rüyada birinin gözüne perde inmesi hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş birinin perde takması hastalıkların şifa bulacağına, maddi ve manevi sorunların allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına rivayet eder.

Rüyada başka birinin perde astığını görmek ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine yorulur.

Rüyada birinin perde hediye etmesi dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine delalet eder.

Rüyada birinin perde yıkadığını görmek büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine yorulur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.