Rüyada birinin simit sattığını görmek

Rüyada birinin simit sattığını görmek mallarının artacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, kişinin zor günlerden geçeceğine, kalp kıracağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, zorlukların yakın zamanda biteceğine, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına ve adının yürüyeceğine, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına delalettir.

Rüyada birinin simit sattığını gördüyseniz:

  • Ani karşılaşmalar, ilhamlar veya eşzamanlı olaylar dikkat gerektiriyor.

Rüyada birinin simit sattığını görmek eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına işaret eder.

Rüyada simit sattığını görmek yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına delalettir.

Rüyada birinin su sattığını görmek her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin arsa sattığını görmek yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin karpuz sattığını görmek sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine tabir olunur.

Rüyada birinin balık sattığını görmek aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına yorulur.

Rüyada ölmüş birinin ev sattığını görmek kişinin işinden atılacağı ya da kovulacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin evini sattığını görmek borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
zekai

eski bir arkadasım tepsı dolusu sımıt satıyordu bakıştık ve tanıdım sonra tepsıyı yanına bırakıp sarıldıkruyada