Rüyada birinin sizi sinirlendirmesi

Rüyada birinin sizi sinirlendirmesi yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayır vereceğine, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin sizi sinirlendirmesi gördüyseniz:

  • Aranızdaki durum karşılıklı olarak birbirinizi anlamak için gayret göstermemenizden kaynaklanmaktadır.

Rüyada birinin sizi üzmesi kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına ve mal varlığının yaşanacak kötü bir olaydan ötürü azalacağına ancak sıkıntıların sona ereceğine, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada birinin sizi kıskanması hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına işarettir.

Rüyada birinin sizi kovması dinde bilginleşeceğine, anne baba dualarının alınacağına inanılır.

Rüyada birinin sizi görmesi kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine delalet eder.

Rüyada birinin sizi özlemesi çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin sizi öpmesi üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin sizi araması kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin sizi boğması kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments