Rüyada birinin söz vermesi

Rüyada birinin söz vermesi deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin söz vermesi gördüyseniz:

  • Uzun zamandır beklediğiniz bir randevu, plan ya da düzenleme yavaş yavaş şekillenmeye başlayabilir.

Rüyada birinin birinin öldüğünü görmek verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin su vermemesi iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine ve kazancının katbekat artacağına, variyeti ile herkesi kıskandıracağına ve kendisine imreneceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin boğması bolluğa kavuşacağına, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada birinin küs görmek kötülerin uzaklaştırılacağına, makamından olacağına, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin öksürmesi makamının ve ününün artacağına, konfor, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına delalet eder.

Rüyada ölü birinin çiş yapması ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin çiğ et getirmesi ününü ülke dışına taşıyacağına, zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına inanılır.

Rüyada eve birinin süt getirmesi onu dinleyeceğine, sorunların birbiri ardına geleceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments