Rüyada birinin üzerine yağmur yağdığını görmek

Rüyada birinin üzerine yağmur yağdığını görmek düzenli bir işe girileceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine, elinin bolluk göreceğine, bekarlar için mutlu bir karşılaşma, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin üzerine yağmur yağdığını gördüyseniz:

  • Agresif tavırlardan uzak durmalısınız.

Rüyada birinin üzerine yağmur yağdığını görmek aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğun üzerine yağmur yağdığını görmek iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına inanılır.

Rüyada eşinin üzerine yağmur yağdığını görmek işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karın üzerine yağmur yağdığını görmek iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine alamet eder.

Rüyada başkasının üzerine yağmur yağdığını görmek eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada çamaşırların üzerine yağmur yağdığını görmek kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, zorlukların biteceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların allah katında karşılığını bulacağına rivayet eder.

Rüyada bebeğin üzerine yağmur yağdığını görmek ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşının üzerine yağmur yağdığını görmek sevdiklerine kavuşacağına, özlemlerini bitireceğine, işlerinin yoluna gireceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments