Rüyada birinin yatmasını görmek

Rüyada birinin yatmasını görmek yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, yüksek bir makamı olacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına işarettir.

Rüyada birinin yatmasını gördüyseniz:

  • Bir süredir üzerinde konuşulan konular ya da teklifler sonuçlarını gösteriyor.

Rüyada birinin yatmasını görmek ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine rivayet eder.

Rüyada köpeğin yatmasını görmek bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına işaret eder.

Rüyada birinin birinin öldüğünü görmek çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, çok zarar göreceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına yorulur.

Rüyada birinin kızdırması uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin dokunması istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına işarettir.

Rüyada birinin bıçaklanması ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına, sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü birinin kör olması uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin göz kırpması kendisini çok iyi hissedeceğine, allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments