Rüyada birinin yüzüne un serpmek

Rüyada birinin yüzüne un serpmek sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, çok büyük işler gerçekleştireceğine, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine ve kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına işaret eder.

Rüyada birinin yüzüne un serpmek gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınız ya da meslektaşınız tarafından sunulan yaratıcı girişimlerin içinde yer almak isteyebilirsiniz.

Rüyada yüzüne birinin işemesi dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına delalettir.

Rüyada birinin yüzüne kan sıçraması sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine, müjdeli haberler alınacağına işarettir.

Rüyada birinin yüzüne dua okunması zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine işarettir.

Rüyada birinin yüzüne un serpmek kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada birinin yüzüne su dökmek iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada birinin yüzüne gülmesi hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına inanılır.

Rüyada birinin yüzüne taş atmak zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine inanılır.

Rüyada birinin yüzüne bakmak çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, hüsrana uğratacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments