Rüyada birisine kek vermek

Rüyada birisine kek vermek zor günlerini arkasında bırakacağına, kudret ve hidayet sahibi olacağına, işlerindeki karın artacağına, malların çoğalacağına, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, namaz kılacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına yorulur.

Rüyada birisine kek vermek gördüyseniz:

  • Size keyif veren şeylere zaman ayırmalısınız.

Rüyada birisine gül vermek sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına delalet etmektedir.

Rüyada birisine sürtünmek dertlerinin biteceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına, başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birisine küsmek çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü birisine su vermek ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına, yerine getirdiği bu dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada birisine öldürmek dualarının gerçekleşeceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına delalet eder.

Rüyada birisine sır vermek haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına işaret eder.

Rüyada birisine kaçmak ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birisine ev almak büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.