Rüyada birisinin ayağına basması

Rüyada birisinin ayağına basması hastalıklara şifa bulunacağına, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, kişinin kafasının rahat edeceğine, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, hasta ve zor geçireceğine, hayatının kolaylaşacağına, rahatının da yerine geleceğine, yeni bir yola gireceğine delalet eder.

Rüyada birisinin ayağına basması gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kimselerin yaklaşımlarını daha olumlu değerlendirmelisiniz.

Rüyada birisinin ayağına basması kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birisinin ayağına dokunmak neredeyse kahrolacağına, birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birisinin ayağına basmak vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağına bot giymek ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine işaret eder.

Rüyada ayağına saç dolaşması çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına delalettir.

Rüyada ayağına çiş sıçraması bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına, düşmanlarını alt edeceğine ve bu sayede önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına delalet eder.

Rüyada ayağına taş gelmesi iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayağına su gelmesi şansın ve kısmetin açık olacağına, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments