Rüyada birisinin saçını kokladığını görmek

Rüyada birisinin saçını kokladığını görmek o kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine, sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, gönül sızılarının dineceğine, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine yorulur.

Rüyada birisinin saçını kokladığını gördüyseniz:

  • Sorumluluk veya görevlerinizi ihmal etmemelisiniz.

Rüyada birisinin saçını kokladığını görmek çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin saçını kokladığını görmek kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin saçını kokladığını görmek keyfinin ve neşesinin artacağına, rızkın ve kazancın artacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin saçını kokladığını görmek günahkar olacağı işlere gireceğine, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birisinin saçını kesmek sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine delalettir.

Rüyada birisinin saçını okşamak zararlarını telafi edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada birisinin saçını taramak zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına ve kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada birisinin saçını boyadığını görmek çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments