Rüyada böbreğini kaybetmek

Rüyada böbreğini kaybetmek solan yüzünün güleceğine, hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine, koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada böbreğini kaybetmek gördüyseniz:

  • Belli öneri, teklif, davetlerin gerçeğe dönüşme olasılığı yüksek görünüyor.

Rüyada böbreğini kaybetmek neşesini ve huzurunu yitireceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına delalet eder.

Rüyada böbreğini birine vermek çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına delalettir.

Rüyada eşine böbreğini vermek kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine delalet eder.

Rüyada böbreğini satmak girdiği işlerden çok büyük borçlarla çıkacağına, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, toparlanmasının da uzun süreceğine işarettir.

Rüyada böbreğini aldırmak işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, zorlukların aşılacağına yorulur.

Rüyada böbreğini çıkarmak her şeyin yenileceğine, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada birine böbreğini vermek işinin gücünün rast gideceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine işaret eder.

Rüyada kardeşine böbreğini vermek çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments