Rüyada boğazımın kesilmesi

Rüyada boğazımın kesilmesi ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sevinç ve mutluluğa, mutlu ve sağlıklı olacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize  delalet eder.

Rüyada boğazımın kesilmesi gördüyseniz:

  • Sosyal ortamlara girme zorunluluğu sizi sıkabilir.

Rüyada boğazımın kesilmesi hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına işaret etmektedir.

Rüyada boğazımın sıkılması sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada boğazımın şişmesi rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.