Rüyada boğulduğunu görme

Rüyada boğulduğunu görme sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, yüzünün güleceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, çarelere ve çözümlere kavuşacağına, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada boğulduğunu görme gördüyseniz:

  • Poziyonunuzu, imajınızı veya statünüzü değiştiren bir ilişki, ortaklık veya iş birlindeki bir değişiklik içinde aldatıcı etkileir barındırmasına rağmen ilerlemeniz için ihtiyaç dahilinde olabilir.

Rüyada eşinin boğulduğunu neredeyse mahkemelik olunacağına, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına işarettir.

Rüyada boğulduğunu hissetmek etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, bu sayede elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine işarettir.

Rüyada boğulduğunu görme bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada annenin boğulduğunu iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşın boğulduğunu görmek iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına ve geleceğinin kendisine hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada babamın boğulduğunu görmek anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, maddi sorunlarının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada koyun boğulduğunu görmek genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, verilen  sözlerin tutulacağına delalettir.

Rüyada bir çocuğun boğulduğunu görmek hanesine huzurun, mutluluğun, rahatın ve konforun geleceğine, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.