Rüyada boklu terlik yıkamak

Rüyada boklu terlik yıkamak çok büyük mutluluklar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, yılmayacağına, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, onlarla hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine rivayet eder.

Rüyada boklu terlik yıkamak gördüyseniz:

  • Karizmanız halledemeyeceğiniz şey veya etkileyemeyeceğiniz kişi olmadığına işaret ediyor.

Rüyada boklu terlik yıkamak yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine rivayet eder.

Rüyada boklu terlik giymek kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, mallarının ve parasının bereketinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boklu terlik görmek herhangi zarara uğramayacağına, zor günlerin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada boklu bez ettiği zararları telafi edeceğine, kazancını arttıracağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine delalet eder.

Rüyada boklu su onunla iyi bir geçim içinde olacağına, ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine işarettir.

Rüyada boklu el kişinin çocuk hasreti çekeceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına tabir olunur.

Rüyada boklu yol görmek iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, bu şekilde uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine delalet eder.

Rüyada boklu ev temizlemek çok büyük atılımlar yapılacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Süleyman

Rüyamda ayağımdaki terlik tuvalet deliğine düşüyor. Elimle alıp süngerli sabunla hem terliği hem kendimi yıkıyorum.