Rüyada boklu yol görmek

Rüyada boklu yol görmek yolunun hep açık olacağına, elindekileri de yitireceğine, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, çektiği eziyetle baş başa kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada boklu yol gördüyseniz:

  • Bazı art arda gelen ödemeler sizi sıkıntıya sokabilir ya da alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.

Rüyada boklu el verilen sözlerin tutulacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada boklu su hayatı boyunca hep başarılı olacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada boklu bez her koşulda allah yolundan yürüyeceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tuvalet boklu dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine işaret eder.

Rüyada boklu dere daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına delalet eder.

Rüyada boklu ev temizlemek kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, temize çıkacağına delalet eder.

Rüyada boklu bez yıkamak iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, kazançlı işlere girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada boklu don görmek tatsız sözlerin de unutulacağına, anne babanın hayır dualarının alınacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments