Rüyada borç para alma

Rüyada borç para alma çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, kalkınacağına ve yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada borç para alma gördüyseniz:

  • Romantik ilişkiler moral olarak olumlu etki yapabilir.

Rüyada borç para bulmak daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine delalettir.

Rüyada borç para ödemek uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına ve hasret gidereceğine, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine işarettir.

Rüyada borç para vermek bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, bundan sonrası için de tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına delalet eder.

Rüyada borç para alma maddi anlamda zayıflayacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada amcaya borç para vermek işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, uğranılan zararın paylaşılacağına işaret eder.

Rüyada birine borç para vermemek çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, güzel ameller işleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birini borç para vermek bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir arkadaşından borç para almak alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments