Rüyada boş ahır görmek

Rüyada boş ahır görmek büyük miktarlarda para kazanılacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, herkesi kendisine hayran bırakacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, günden güne kazancının artacağına, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, işinde dar boğaza gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada boş ahır gördüyseniz:

  • Kulaktan dolma bilgilere dayalı kararlar almamalısınız.

Rüyada ahır yıkamak uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, rakiplerin başarı kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ahır onarmak kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına inanılır.

Rüyada ahır yapmak hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine yorulur.

Rüyada ahır ve at görmek huzursuzlukların son bulacağına, çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boş ahır görmek rüyasında salatalık toplayan kişi kadın ise, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, eğer rüya sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine yorulur.

Rüyada ahır at görmek borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, üzgün ve hasta olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir ahir görmek yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine ve hak etmediği davranışlara maruz kalacağına, geçim sorunuyla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada eski bir ahır görmek çok hayır duası alacağına, malların çoğalacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments