Rüyada boy uzadığını görmek

Rüyada boy uzadığını görmek bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, maddi açıdan rahat edileceğine, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, dinç kalacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, ummadığı yerlerden menfaat, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına yorulur.

Rüyada boy uzadığını gördüyseniz:

  • Başkalarına güvenerek değil kendinize güvenerek hareket etmelisiniz.

Rüyada boy uzadığını görmek sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına alamet eder.

Rüyada uzadığını görmek moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına delalettir.

Rüyada saç uzadığını görmek yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına delalet eder.

Rüyada el parmaklarının uzadığını görmek hafifleyeceğine, rahatlayacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine işarettir.

Rüyada sakallarının uzadığını görmek elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, itibarın ve makamın yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının uzadığını görmek büyük atılımlar gerçekleştireceğine, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine işaret eder.

Rüyada elinin uzadığını görmek büyük bir kazanç elde edeceğine, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına işarettir.

Rüyada başkasının uzadığını görmek ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, az da olsa bir kazanç elde edeceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments