Rüyada boyunun kıllanması

Rüyada boyunun kıllanması zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına işarettir.

Rüyada boyunun kıllanması gördüyseniz:

  • Bazı konuları gereğinden fazla hafife alabilirsiniz.

Rüyada boyunun ölçülmesi çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saç boyunun kısalması verilen kararların geri çekileceğine, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boyunun kısalması kötü durumlara düşeceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada boyunun kıllanması sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına alamet etmektedir.

Rüyada boyunun tutulması çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, sevip saydığı bir birey olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin boyunun kısalması rüya sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine, patron koltuğunda oturacağına yorulur.

Rüyada kardeşinin boyunun uzaması atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, yaralarına da merhem olacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkeğin boyunun uzaması çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.