Rüyada boz yılanın ısırması

Rüyada boz yılanın ısırması kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına, evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, karanlığın biteceğine, maddi olarak zarar edeceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada boz yılanın ısırması gördüyseniz:

  • Eski bağlantılar, geçmişle ilgili konular ön plana çıkabilir.

Rüyada yılanın çöreklenmesi zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüzünün güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılanın ağlaması sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, iç açıcı sözlere alamet etmektedir.

Rüyada yılanın emmesi büyük ve güzel işler yapacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir yılanın kovalaması yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına tabir olunur.

Rüyada boz yılanın ısırması gelirinin garanti olacağına, hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına işarettir.

Rüyada yılanın dua etmesi çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize, her daim allah yolunda yürüyeceğine ve sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılanın işemesi kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, dertlerinden arınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın sürtünmesi sorunların tarihe karışacağına, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments