Rüyada bozuk otobüs görmek

Rüyada bozuk otobüs görmek ticarette başarılı olacağına, sorunlarını halletmeyi başaracağına, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, konfor içinde olacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına delalet eder.

Rüyada bozuk otobüs gördüyseniz:

  • Sizi tartışmalı ortamlara çekmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada bozuk otobüs görmek işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına inanılır.

Rüyada bozuk bozuk para görmek evindeki ve işindeki verimin azalacağına, iş yerinde kıymetinin anlaşılamaması yüzünden kişinin mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada otobüs büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, başarı ve zafer kazanacağına tabir olunur.

Rüyada bir otobüs görmek hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, eşi ile problemler yaşayacağına inanılır.

Rüyada uzun otobüs kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, hedeflerine yaklaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada otobüs devrilmesi zararını tamamen kapatacağına, sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına yorulur.

Rüyada otobüs kovalamak işlerin büyük başarılar getireceğine, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yol ve otobüs görmek kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, kasasının daha çok para dolacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments