Rüyada buğday tarlası görmek ihya

Rüyada buğday tarlası görmek ihya keyfin ve ağız tadının kaçacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, işinin gücünün hep rast gideceğine, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada buğday tarlası görmek ihya gördüyseniz:

  • Şu an öyle gibi görünse de, belli bir düzenleme veya plana bağlı kalmak akıllıca olmayabilir.

Rüyada yemyeşil buğday tarlası görmek çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz buğday tarlası görmek kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, endişe ettiği konularda zarar edeceğine, rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada buğday ekin tarlası görmek sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine yorulur.

Rüyada buğday tarlası görmek ihya aile hayatı içinde mutlu olunacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına yorulmaktadır.

Rüyada buğday başak tarlası görmek bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına işaret eder.

Rüyada sararmış buğday tarlası görmek kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada buğday tarlası ekmek son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine alamet eder.

Rüyada buğday tarlası sulamak büyük emekler vereceğine ve canını dişine katacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments