Rüyada bulut şimşek görmek

Rüyada bulut şimşek görmek kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına, başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına işaret eder.

Rüyada bulut şimşek gördüyseniz:

  • Olumlu haberler alabilirsiniz.

Rüyada bulut şimşek görmek haneye bolluk ve bereket geleceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada kara bulut ve şimşek görmek evdeki bu huzurlu ortamın rüya sahibinin meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, çaresiz kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kara bulut şimşek görmek yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, mutluluğunun artacağına rivayet eder.

Rüyada yağmur ve şimşek refah düzeyinin düşeceğine, elinin de bollaşacağına delalet eder.

Rüyada şimşek ve gökgürültüsü yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına rivayet eder.

Rüyada deprem ve şimşek kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına delalet eder.

Rüyada yağmur şimşek ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada şimsek düşmesi eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments