Rüyada buruşturulmuş kağıt görmek

Rüyada buruşturulmuş kağıt görmek başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, manevi olarak çok rahat edileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hayatında çok yeni ve çok güzel olaylar meydana geleceğine, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, gidilecek yönün belirleneceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına, yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına rivayet eder.

Rüyada buruşturulmuş kağıt gördüyseniz:

  • Yaşlı kimselerden gelen iyilik ya da desteklerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada buruşturulmuş kağıt görmek tüm planların zamanında neticeleneceğine, talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına delalettir.

Rüyada buruşturulmuş para görmek kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, dertlerin dermanının bulunacağına tabir olunur.

Rüyada kağıt çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine rivayet eder.

Rüyada kağıt görmek çok büyük başarılar elde edileceğine, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına alamet eder.

Rüyada çok kağıt görmek sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına delalettir.

Rüyada kağıt mühürlemek huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kağıt düzeltmek büyük bir parasızlık yaşanacağına, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kağıt ayakkabı kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, kasasının da gittikçe ağırlaşacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments