Rüyada bütün vücudunun su topladığını görmek

Rüyada bütün vücudunun su topladığını görmek ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine, yeni bir sayfa açacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, eğer maddi bir durumsa elinde olan ne kadar para varsa bu kişi için harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada bütün vücudunun su topladığını gördüyseniz:

  • İşleri kendi bildiğiniz yoldan yapmadan önce, karşı karşıya kalabileceğiniz sorunları doğru hesapladığınızdan emin olmalısınız.

Rüyada bütün vücudunun su topladığını görmek evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine, kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bütün vücudunun titrediğini görmek bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada vücudunun kan topladığını görmek makam edineceğine, itibar kazanacağına, ömrün uzun olmasına tabir olunur.

Rüyada bütün vücudunun alerji olduğunu görmek arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, rızkının genişleyeceğine, başarılarının artacağına rivayet eder.

Rüyada birinin vücudunun su topladığını görmek iş ortamında bir tartışma yaşanacağına, iyi geçineceğine, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada bütün vücudunun kabardığını görmek istenen herşeye kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada vücudunun su topladığını görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına işarettir.

Rüyada bütün vücudunun yara olduğunu görmek zahmetli işlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments