Rüyada büyü yapıldığının görmek

Rüyada büyü yapıldığının görmek anne ya da baba ile ters düşüleceğine, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına, toplumda suçlu, allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, attığı adımların boşa gideceğine, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, zararların yakında telafi edileceğine yorulur.

Rüyada büyü yapıldığının gördüyseniz:

  • Akıllı adımlar atarsanız geleceğinizi olumlu etkileyebilir.

Rüyada büyü yapıldığının görmek ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bana büyü yapıldığının söylenmesi aylık gelirinin artacağına, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kara büyü yapıldığının söylenmesi zenginliğe sahip olunacağına, kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine ve devlet nazarında da hatırı sayılır işler yapacağına işaret eder.

Rüyada büyü yapıldığının söylenmesi sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sana büyü yapıldığının söylenmesi çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada kendine büyü yapıldığının söylenmesi iş konusunda atak yapmak için şartların uygun olmadığına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada muska yapıldığının söylenmesi bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyü yapılması yalan söylemeyeceğine, endişelerinin, üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments