Rüyada büyük abdesti temizlemek

Rüyada büyük abdesti temizlemek iftirayı atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayırlı işlere girileceğine, başarılarının devamlı olacağına, böylece kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına delalettir.

Rüyada büyük abdesti temizlemek gördüyseniz:

  • Size söz verilen birşeyi elde edebilmek için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada büyük abdesti kaçırmak birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük abdesti yıkamak ortaklarla aranın bozulacağına, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük abdesti temizlemek kötü ve zor günler yaşanacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, her türlü başarıyı elde edeceğine işarettir.

Rüyada büyük abdesti eline yapmak gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına inanılır.

Rüyada büyük abdesti yaparken görmek geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada büyük abdesti bozmak sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, kazancının günden güne artacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine yorulur.

Rüyada büyük abdesti tutamamak gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine işaret eder.

Rüyada büyük abdesti ellemek önceden planlanmış proje veya yolculukların iptal olabileceğine, dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments