Rüyada büyük abdesti yaparken görmek

Rüyada büyük abdesti yaparken görmek her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına, sorunların bir bir çözüleceğine, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük abdesti yaparken gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekebilir.

Rüyada büyük abdesti yaparken görmek zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına delalet eder.

Rüyada büyük abdesti temizlemek kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük abdesti yıkamak kırılan bir kalbin tamir edileceğine, ahiretteki ödülleri gibi, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük abdesti kaçırmak manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, söz sahibi olacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyük abdesti eline yapmak yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük abdesti bozmak çok iyi giden işlerin duracağına hatta iş yerinin iflas edeceğine, hayatının kolaylaşacağına ve daha keyifli hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük abdesti tutamamak onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına rivayet eder.

Rüyada büyük abdesti ellemek uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments