Rüyada büyük bir dalganın üzerine gelmesi

Rüyada büyük bir dalganın üzerine gelmesi allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine, sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına rivayet eder.

Rüyada büyük bir dalganın üzerine gelmesi gördüyseniz:

  • Fiziksel enerjiniz yüksek olmakla beraber zaman zaman, çabuk geçen bitkinlikler duymanız olasıdır.

Rüyada büyük bir dalganın üzerine gelmesi rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına tabir olunur.

Rüyada dalganın üzerine gelmesi maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denizde dalganın üzerine gelmesi projelerinin engellenmeye çalışılacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük dalganın içinde kalmak seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, itibar kazanacağına, zenginlik elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük dalganın içinden geçmek sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada dev dalganın üzerine gelmesi rahata ereceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, keyifli sohbetler edeceğine işarettir.

Rüyada dalganın üzerine geldiğini görmek kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyük bir dalganın altında kalmak istediği evde oturacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments