Rüyada camide beklemek

Rüyada camide beklemek hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına delalettir.

Rüyada camide beklemek gördüyseniz:

  • Gerek işinizde, gerekse aşk hayatınızda karşılaştığınız ters durumları tesadüf sanmamalısınız.

Rüyada camide dua hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, kısmetlerinin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada camide beklemek maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, yuva kurmasına yardımcı olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada camide kar görmek çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, yapılan planların alt üst olacağına tabir olunur.

Rüyada camide el öpmek zenginliğe, kazancının sürekli artacağına yorulur.

Rüyada camide kedi başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, evini ve ailesini unutacağına yorulmaktadır.

Rüyada camide dedikodu sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına inanılır.

Rüyada camide diş fırçalamak kazancının bereketleneceğine, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada camide alkol rüya sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, hayata küsecek duruma geleceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments