Rüyada camide vurulduğunu görmek

Rüyada camide vurulduğunu görmek büyük bir kazanç elde edeceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, kendine geleceğine, kişinin kötü günler geçireceğine, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine alamet eder.

Rüyada camide vurulduğunu gördüyseniz:

  • İyi niyetli olsanız da herkes yapmak istediğiniz ya da yaptığınız şeyi anlamayabilir.

Rüyada camide vurulduğunu görmek rüya sahibi hakkında söylenen bazı kötü sözlerin unutulup, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, geleceğin güzel olacağına delalet etmektedir.

Rüyada camide birinin vurulduğunu görmek gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine alamet eder.

Rüyada vurulduğunu işlerin düzeleceğine, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kardeşinin vurulduğunu rüya sahibinin hayatındaki en büyük aşkı yaşayacağına, keyfinin yerine geleceğine, işlerinin açılacağına delalet eder.

Rüyada silahla vurulduğunu dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada vurulduğunu ve kan görmek çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına tabir olunur.

Rüyada vurulduğunu hissetmek yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına alamet eder.

Rüyada sevgilinin vurulduğunu görmek başarısız olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, nefsine yenileceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments