Rüyada çatıdan su akmak

Rüyada çatıdan su akmak eşi ile problemler yaşayacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, bir süre belini doğrultamayacağına alamet eder.

Rüyada çatıdan su akmak gördüyseniz:

  • Belli yöntemlerinizi veya gidilen yolları gözden geçirmenizde fayda var.

Rüyada çatıdan su akmak sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, rahat yüzü göreceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına işaret eder.

Rüyada eve çatıdan su akması hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine inanılır.

Rüyada çatıdan su sızması böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada çatıdan kaymak resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine, hakkın lütuflarına sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada çatıdan yuvarlanmak yüzünün güleceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çatıdan kar küremek evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çatıdan düşerken uyanmak esenlik içinde olacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada arabanın çatıdan düşmesi özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments