Rüyada çatlak zemin

Rüyada çatlak zemin bir anda sorunların gün ışığına çıkacağına, ancak bu adımları ve yapılacak çalışmalar sonunda kazanılacak başarıyı ve kazancı kıskanan bir kişi tarafından işlerinin bozulmaya çalışıldığına, bu yüzden çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çatlak zemin gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi kendi özel dertlerinize gereğinden fazla odaklamanız tehlikeli olabilir.

Rüyada çatlak yol ticaretten yana şanslarının açık olacağına, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada çatlak vazo üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına alamet eder.

Rüyada çatlak zemin sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, zor durumlara düşüleceğine inanılır.

Rüyada çatlak bardak eşinden yana huzurlu olacağına, onlarla arasının açılacağına işaret eder.

Rüyada çatlak diş görmek uğursuzlukların yakasını bırakmayacağına, uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada çatlak yumurta toplamak sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada binada çatlak görmek işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada göbekte çatlak görmek rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, sahip olduklarını başkalarına hava atmak için kullanacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments