Rüyada cebinde kurbağa görmek

Rüyada cebinde kurbağa görmek imkanlarının genişleyeceğine, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, hiçbir zaman mutsuz olmayacağına, çok zengin olacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine ve devlet nazarında da hatırı sayılır işler yapacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına yorulmaktadır.

Rüyada cebinde kurbağa gördüyseniz:

  • Sözlerinize dikkat etmenizde fayda var.

Rüyada cebinde kurbağa görmek maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, hepsinin alın terinin karşılığı olacağına işaret eder.

Rüyada cebinde taş görmek geçim zorluğundan kurtulacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyada cebinde tuz görmek zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada cebinde arı görmek mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine işaret eder.

Rüyada cebinde çakmak görmek emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına delalettir.

Rüyada cebinde çerez görmek onu isyan noktasına getireceğine, sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada cebinde tesbih görmek iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, büyük maddi ve manevi kayıplara uğranacağına alamet eder.

Rüyada cebinde akrep görmek ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments