Rüyada cep telefon kırılması diyadinnet

Rüyada cep telefon kırılması diyadinnet ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, rüya sahibinin bu sayede ideallerine kavuşacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, çok istenen bir şeye sahip olunacağına ve zorlukların aşılacağına işarettir.

Rüyada cep telefon kırılması diyadinnet gördüyseniz:

  • Olayları hafife alıp ya da nasılsa bir şekilde hallederim diyerek yaşam kalitenizi düşürmenizin veya yaşamınızı sıkıntıya sokmanızın bir anlamı o Biraz daha düşünmelisiniz.

Rüyada telefon ekranı kırılması aile içinden birinin veya rüya sahibinin hastalık, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, ancak allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine yorulur.

Rüyada telefon kırılması diyanet yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cep telefon kırılması diyadinnet hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, işlerin günden güne artacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sürekli telefon kırılması yeniliğin kendisine iyi geleceğine, zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına delalettir.

Rüyada beyaz telefon kırılması maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada telefon canı kırılması bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, bereketli bir yaşama sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada telefon ekran kırılması çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine inanılır.

Rüyada telefon düşüp kırılması sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine rivayet eder.

One thought on “Rüyada cep telefon kırılması diyadinnet

  1. rüyamda cebimden cep telefonunumu yere düşürüyorum telefonum kırılıyor paramparça oluyor ekranı.sonra topluyorum parçalarını yapıştırmaya çalışıyoruum.elime parçası batıyor parmağım kanıyor.sonra sinirleniyorum çöpe atıyorum cep telefonumu.eski telefonumu buluyorum çekmecede rengi masmavi yepyeni gibi duruyor..bir seviniyorum mutlu oluyorum

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.