Rüyada cep telefonuyla fotoğraf çekmek

Rüyada cep telefonuyla fotoğraf çekmek üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, zor zamanların böylece geride kalacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına, çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, mal mülk sahibi olunacağına, hayatındaki rahatlığın artacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cep telefonuyla fotoğraf çekmek gördüyseniz:

  • Sinirlerinize daima hakim olun.

Rüyada cep telefonuyla fotoğraf çekmek ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada cep telefonuyla fotoğraf çektirmek sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, rahat bir nefes alacağına tabir olunur.

Rüyada cep telefonuyla mesajlaşmak yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine ve kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada cep telefonuyla aranmak çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, tatsızlıkların sona ereceğine, eve huzur dolacağına delalettir.

Rüyada cep telefonuyla oynamak hayırlı haberler alacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine yorulur.

Rüyada ev telefonuyla konuşmak yetki sahibi olacağına, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının telefonuyla konuşmak dertlerin ve sorunların aşılacağına, büyük zararlardan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada cep telefonuyla görüşmek büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments