Rüyada çiçek dökülmesi

Rüyada çiçek dökülmesi hiç beklemeyen bir anda kötü haberler alınacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, rüya sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, işlerin bir anda yoluna gireceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına tabir olunur.

Rüyada çiçek dökülmesi gördüyseniz:

  • Ailenizle ya da eşinizle konuşabileceğiniz ortamlar yaratın.

Rüyada çiçek ve çiçek tohumu görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine işaret eder.

Rüyada çiçek bahçesinden çiçek toplamak hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine alamet eder.

Rüyada çiçek tarlasında çiçek toplamak gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına delalet eder.

Rüyada çiçek mor sevineceğine, gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine rivayet eder.

Rüyada mor çiçek yemek aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada çiçek kucaklamak emeklerinin karşılığını bulacağına, ticaretinin gelişeceğine, bunun da kendisi için çok ağır bir travma yaşamasına neden olacağına işaret eder.

Rüyada eve çiçek dikmek yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, husumetlerin başgöstereceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada cam çiçek görmek evliliklerin bitme noktasına geleceğine, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments