Rüyada çiçek mor

Rüyada çiçek mor vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, sıhhat ve huzur bulacağına yorulur.

Rüyada çiçek mor gördüyseniz:

  • Vereceğiniz tepkiler ya da cevaplarla karşınızdaki kişileri şaşırtabilirsiniz.

Rüyada çiçek ve çiçek tohumu görmek ayağının tökezlemeyeceğine, daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına inanılır.

Rüyada çiçek bahçesinden çiçek toplamak ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına işarettir.

Rüyada çiçek tarlasında çiçek toplamak sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada çiçek mor kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına delalettir.

Rüyada çiçek buketi belki de şirketi iflasın eşiğine gelmekten kurtuluşa erileceğine, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çiçek kesmek hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çiçek ve su görmek hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, kazancının her gün daha fazla artacağına inanılır.

Rüyada çiçek yeşermesi yeni mallara sahip olacağına, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments