Rüyada çiçek tohumu görmek diyanet

Rüyada çiçek tohumu görmek diyanet el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, çok iyi işler ortaya konacağına, sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına, sıkıntıların aşılacağına, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, azap çektiğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada çiçek tohumu görmek diyanet gördüyseniz:

  • Belli bir olay veya durum için fazlaca gayret göstermeye değip değmeyeceğini iyi hesaplamalısınız.

Rüyada çiçek ve çiçek tohumu görmek yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, bir sebeple çok zarar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada mor çiçek tohumu görmek çok büyük miktarda para elde edeceğine, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine işaret eder.

Rüyada çiçek tohumu uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada çiçek tohumu görmek diyanet oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine delalet eder.

Rüyada çiçek tohumu topladığını görmek sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine delalettir.

Rüyada çiçek tohumu vermek uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına inanılır.

Rüyada çiçek tohumu istemek çok büyük üzüntüler yaşayıp ister istemez maddi sıkıntılar içinde yaşamak zorunda kalacağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine alamet etmektedir.

Rüyada çiçek tohumu ekmek neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments