Rüyada çiçek tohumu

Rüyada çiçek tohumu eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak, allah yolunda ilerleyeceğine, yeni bir sorumluluk altına gireceğine inanılır.

Rüyada çiçek tohumu gördüyseniz:

  • Sevmediğiniz bir kimseyi misafir etmek ya da onunla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada çiçek ve çiçek tohumu görmek karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, imkânların çok daha iyi olacağına alamet eder.

Rüyada çiçek bahçesinden çiçek toplamak yatırımlarının kendisine kar getireceğine ve yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çiçek tarlasında çiçek toplamak maddi açıdan rahat edileceğine, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada çiçek mor aile içinde geçiminin zorlaşacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mor çiçek yemek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada çiçek dökülmesi yaptığı hataları düzelteceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına, sağlık sorunları varsa düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada çiçek ısırması kazancın düşeceğine ve sıkıntılı günler yaşanacağına, eline para geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çiçek bulmak bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments